Talerz z frytkami i hamburgerem, z dodatkiem Kraft Mayonnaise, wszystko w profesjonalnej kuchennej scenerii.

NASZA WITRYNA JEST W RENOWACJI, ZAJRZYJ TU WKRÓTCE!

Dziękujemy za cierpliwość podczas gdy tworzymy nową, ulepszoną witrynę dla naszych cenionych partnerów z Kraft Heinz Food Service. Nasza nowa witryna będzie dostępna jesienią, oferując te same wspaniałe rozwiązania branży restauracyjnej w całkowicie nowej szacie cyfrowej.

red divider

MARKI, KTÓRE KOCHAJĄ TWOI KLIENCI

  1. Heinz
    Heinz

  2. Pudliszki
    Pudliszki

  3. Kraft

  4. Lea & Perrins

O NAS

Firma Kraft Heinz Food Service zapewnia swoim klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również wsparcie.
A professional chef holding platters of various tartlets and bite-sized appetizers.

NASZĄ MISJĄ

Naszą misją jest: dostarczanie klientom narzędzi potrzebnych do tworzenia najlepszej żywności; dawanie im dostępu do wiedzy branżowej; informowanie ich o najnowszych trendach kulinarnych, aby utrzymali przewagę nad konkurencją.


Nasza firma działa jak dobrze naoliwiona maszyna, składająca się z licznych niezbędnych elementów.

An outdoor view of the Kraft Heinz Research Development Center building.

CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWE

Centrum innowacji Nijmegen to największe centrum badawczo-rozwojowe Kraft Heinz poza granicami Stanów Zjednoczonych. Odgrywa kluczową rolę we wprowadzaniu innowacji oraz inspirowaniu pracowników do tworzenia nowych produktów. To właśnie to centrum opracowało jedne z naszych najpopularniejszych produktów, w tym: fasolki Heinz bez cukru oraz ketchup Heinz z 50% mniejszą zawartością cukru i soli.


Nasi ludzie


Kraft Heinz z dumą zatrudnia czołowych ekspertów z branży we wszystkich swoich oddziałach, między innymi kucharzy, pracowników zespołu R&D, ekspertów od bezpieczeństwa żywności oraz technologów ds. opakowań. Każdy z nich odgrywa ważną rolę w tworzeniu produktów, które znają i uwielbiają wszyscy!

The inside of a Kraft Heinz building.

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD POMYSŁU

Ciągle poszukujemy nowych pomysłów, które moglibyśmy przedstawić swoim klientom. Aby to robić, musimy być pewni, że pozostaniemy pionierem w wyznaczaniu nowych trendów. Bezustannie eksperymentujemy, uczymy się oraz odwiedzamy liderów innowacji kulinarnych, aby pozostać na czele tej branży.


Opracowywanie


Gdy jesteśmy pewni swojego pomysłu, przechodzimy do etapu opracowywania. Obejmuje on takie etapy jak tworzenie prototypów, badania sensoryczne oraz testy laboratoryjne. Na każdym z nich przykładamy ogromną uwagę do dbania o naszą kluczową wartość — najwyższą jakość produktu. Patrzymy na produkty oczami klientów, aby nie tylko były zgodne z naszymi podstawowymi wartościami, ale również spełniały ich potrzeby. Posmakować znaczy uwierzyć! Opracowujemy dany produkt tak długo, aż spełni nasz „Złoty standard”.

A person holding a plate of takeout food topped with Kraft Heinz Foodservice products.

WSPARCIE KLIENTA

Skupiamy się na klientach we wszystkich naszych działaniach. Wykorzystujemy doświadczenie zdobyte w ciągu ponad 150 lat istnienia firmy, aby radzić osobom, z którymi współpracujemy i inspirować ich. Regularnie dzielimy się naszymi umiejętnościami kulinarnymi i doświadczeniem podczas warsztatów typu Masterclass oraz tworzymy dla klientów inspirujące materiały.